Menu
Sepetiniz

UĞUR UED 5218 DTK DİKEY DERİN DONDURUCU

UĞUR UED 5218 DTK DİKEY DERİN DONDURUCU
UĞUR UED 5218 DTK DİKEY DERİN DONDURUCU
 • Stok Durumu: Var
 • Marka: Uğur
 • Ürü Kodu: 1700002295075
Satıldı: 0
Görüntülendi: 3602
18.640,00TL
Vergiler Hariç: 15.533,33TL

Her mevsim istediğiniz yiyeceği tüketebilmenize imkân veren derin dondurucular gıdaları en iyi şartlarda muhafaza eder. Uğur UED 5218 DTK E 218 Litre Dikey Derin Dondurucu geniş kapasitesiyle isterseniz kış isterseniz yaz aylarında tüketmek üzere istediğiniz kadar gıda depolamanıza izin verir. Derin dondurucuda lider marka Uğur Derin Dondurucu tecrübesine sahip olan ürün işlevsel kullanımın yanı sıra sade ve şık tasarımıyla da dikkat çeker.

Uğur UED 5218 DTK statik soğutma sistemi ve olası elektrik kesintisinde 24 saat koruma süresi sayesinde ürünlerinizi uzun süre sağlıklı bir şekilde muhafaza eder. Ergonomik tasarımı sayesinde daha fazla ürünü daha az enerji tüketerek koruyan cihaz sofralarınızda zaman kavramını ortadan kaldırır, dört mevsimin lezzetini aynı anda tatmanıza olanak verir.

Uğur Tecrübesiyle Yüksek Performansın Tadını Çıkarın

Uğur UED 5218 DTK E enerji verimliliği sınıfında yer alır. Böylelikle hem çevre hem de bütçe dostu bir yaklaşım sergiler. Bir ampulün harcadığı enerjiye eşdeğer enerjiyi 24 saatte harcayan cihaz R600a çevre dostu soğutucu gaz ozon tabakasına zarar vermez ve gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir dünya bırakmayı hedefler.

Cihazda oldukça kullanışlı 5+1 çekmece bulunur. İstediğiniz gıdaları rahat bir şekilde düzenlemenizi sağlar. Cihazın boyutları sayesinde evdeki alandan da tasarruf edilir. Uğur UED 5218 DTK’da yer alan ve diğer çekmecelerden daha büyük bir hacme sahip olan ‘Hangar’ isimli çekmece büyük boyutlardaki gıdaların da saklanmasını kolaylaştırır. Ürünün düşük ses seviyesi sayesinde sessiz bir çalışma performansını garanti eder. Dikey yapısı çekmecelerin ve gıdaların erişilebilirliğini ve görünürlüğünü artırır.

Neden Uğur UED 5218 DTK E Derin Dondurucu Tercih Edilmelidir?

Gıda soğutma teknolojileri arasında en iyi kullanıcı deneyimlerinden birini vadeden Uğur UED 5218 DTK işlevsel ve pratik kullanımıyla da konforlu bir kullanım sağlar.

 • Biri daha geniş ve daha büyük hacimde olmak üzere 5+1 çekmecesi olan derin dondurucu çok sayıda gıdayı düzenli bir şekilde depolamanıza yardımcı olur.
 • Ürün statik dondurucu özelliği sayesinde gıdalarınızı aynı sıcaklık değerinde uzun süre sağlıklı bir şekilde saklayabilir.
 • Uğur derin dondurucuda bulunan R600a soğutucu gaz uluslararası çevre regülasyonlara uygun ve ozon tabakasına zarar vermeyen bir gazdır.
 • Kapı yönü değiştirme özelliği derin dondurucuyu kullanacağınız konuma göre kapının yönünü ayarlamanıza ve dolayısıyla pratik bir kullanıma olanak verir.,
 • Cihazın -18 ila -25 °C arasındaki çalışma sıcaklığı aralığı kullanıcının düşük sıcaklıkta saklama yapmasına olanak verir.

Teknik Özellikler

 • Dondurucu tipi: Çekmeceli
 • Yıllık enerji tüketimi (kWh): 0.51
 • Toplam net hacim: 218 litre
 • Günlük dondurma kapasitesi: 10 kg
 • Enerji sınıfı: E
 • Ürün boyutları (YxGxD): 1429x60x625 mm

Kutu İçeriği

Cihazın kutu içeriğinde garanti belgesi ve kullanıcı kılavuzu yer alır. Uğur UED 5218 DTK 36 ay garanti süresine sahiptir.

Derin Dondurucuda Güven: Uğur Derin Dondurucu

Aydın Nazilli’de kurulduğu 1954 yılından bugüne sade soğutma teknolojileri alanında çalışmalarını sürdüren marka bugün 146 ülkeye ihracat yapan dev şirketlerden biridir. İnovasyon ve Ar-Geye verdiği önem sayesinde hep daha ileriye doğru yer alan Uğur çevre dostu ürünleri ve koşulsuz müşteri memnuniyeti destek hizmetiyle dünyanın beş kıtasında büyük ilgi görmeye devam eder.

Kullanım ve Yönlendirme

Çekmeceli dondurucu tipinde üretilen Uğur UED 5218 DTK kullanımı oldukça pratik ve işlevseldir. Cihaz üzerinde yer alan enerji gereksinimleri sağlandıktan sonra güç kablosu takılarak çalıştırılır. Kullanmaya başlamadan önce kullanma kılavuzunun okunması ve kılavuzda yer alan yönergelerin takip edilmesi önerilir.

Teknik Özellikler
Net Kapasite 218 lt
Renk Beyaz
Enerji Sınıfı E

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.